اسکنر Great King 4S

اسکنر Great King 4S

یکی از بهترین اسکنر های جهان را با آخرین فن آوری در دنیای سخت افزار به نام  اسکنر Great King 4S میباشد. این اسکنر با ۴ سیستم جستجو کار میکند. شما با استفاده از این میتوانید به جستجو گنجینه های مدفون و اتاقک های زیر زمینی بپردازید.

سیستم اسکن سه بعدی زمین در دستگاه GRT از جدیدترین فناوری برای ارسال و دریافت سیگنال در جهت دستگاه استفاده می کند و با استفاده از یک آنالایزر سه بعدی قادر به ترسیم نمودار سه بعدی از اجسام احتمالی در زیر زمین است. با استفاده از اسکنر Great King 4S شما متوانید تا عمق ۲۵ متر از زمین را اسکن کنید.

 

اسکنر Great King 4S

سیستم های کاوش در اسکنر Great King 4S 4 نوع میباشد. شما با توجه به شرایط کار و زمین مورد کاوش میتوانید از یکی از این موارد استفاده نمایید.

  • سیستم ۱: سیستم نقشه برداری زمینی ۳ بعدی.
  • سیستم ۲: سیستم تفکیک بین فلزات.
  • سیستم ۳: سیستم لایو تصویربرداری افقی مستقیم.
  • سیستم ۴: سیستم لایو تصویربرداری عمودی.

سیستم اسکن سه بعدی

در این سیستم شما میتوانید اسکن یا تصویر برداری از زمین را انجام دهید و تصاویر را به لپ تاپ یا تبلت و موبایل ارسال کنید و با استفاده از برنامه آنالیز اقدام به آنالیز و شناسایی هدف نمایید.

سیستم تفکیک در اسکنر Great King 4S

این سیستم با ارسال و دریافت پالس از طریق سنسور دستگاه و تجزیه و تحلیل پالس های دریافتی، ارزش دار یا بی ارزش بودن هدف را تعیین می کند. استفاده از این سیستم هنگام حفاری دفینه از طریق سیستم اسکن سه بعدی و اطمینان از ارزش هدف قبل از گودبرداری توصیه می شود.

سیستم اسکن زنده عمودی

این دستگاه مجهز به سیستم اشاره گر پین است. این سیستم که برای بسیاری از جویندگان و جویندگان گنج آشناست، امکان نمایش مستقیم تغییرات فرکانس های اسکن شده توسط دستگاه را با رنگ های درجه بندی شده در هر لحظه در اختیار کاربر قرار می دهد. این رنگ ها می توانند نشان دهنده وجود یا عدم وجود فلزات در یک خط مستقیم در جلوی سنسور دستگاه باشند.

سیستم اسکن زنده افقی

گاهی اوقات کاوشگران گنج نیاز به کاوش در مکان هایی به جز زیرزمینی دارند. مثلا دیوار کوه یا دیوار غار. در این دستگاه سیستمی به نام پخش زنده طراحی شده است تا این عملیات را به صورت اسکن افقی برای کاوشگران گنج ارائه دهد. با استفاده از این سیستم می توان جستجو را در هر زاویه ای که کاربر نیاز داشته باشد انجام داد.

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید و فروش فلزیاب ، تعمیر فلزیاب  ،

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

اینستاگرام فلزیاب غرب

 

درباره شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *