درباره ما

شرکت فلزیاب غرب  از سال ۹۰ به طور مستقیم وارد بازار فلزیاب شده و با خدماتی چون واردات صادرات توزیع  فروش و خرید و تعمیر و ارتقا در خدمت اپراتوران بود و هست از خصوصیات بارز شرکت تمام کارکنان این شرکت میتوان به پیشرفت روز افزون و خدمات و پشتیبانی اشاره کرد در شرکت های فلزیاب دیگر دیده میشود
که فقط فروش مسئله ی مهم میباشد و بعد از فروش دیگر پشتیبانی صورت نمیپذیرد اما در شرکت فلزیاب غرب میتوان به بهترین نحوه خدمات و پشتیبانی گرفت محصولات فروشی در این شرکت به سلیقه ی خود خریدار تهیه و تحویل داده میشود .
وارد کننده دستگاه ی اورجینال مانند و سیستم های سفارشی میراث فرهنگی و ارگانها نظامی

خدمات پس از فروش:

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن فلزیاب حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که فلزیاب را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

پس از انتخاب فلزیاب مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند. تمامی محصولات  شرکت  دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید بهترین فلزیاب با ما تماس بگیرید ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور برای  خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس: ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

_ ۰۲۱۴۴۵۶۹۲۵۰ فلزیاب غرب