فلزیاب دستی دینگ وی بنگ

فلزیاب دستی دینگ وی بنگ

فلزیاب دستی دینگ وی بنگ ساخت یک کمپانی با نام Honsene در کشور چین است که از دسته فلزیاب های نقطه زن بوقی میباشد این دستگاه با نام های، PRO-POINTER، پین پوینتر،فلزیاب دستی، فلزیاب راکتی، فلزیاب بازرسی بدنی شناخته میشوند، فلزیاب دینگ وی بنگ یک فلزیاب ۳۶۰ درجه دستی است که برای مشخص کردن دقیق اجسام فلزی (آهنی و غیر آهنی) در طول بازیابی هدف طراحی شده است.

این دستگاه فلزیاب دارای استانداردهای حفاظتی IP65 است.درجه حفاظت بین المللی IP65 که بر گرفته از عبارت لاتین، International Protection Rating است و به اختصار IP نوشته میشود، این یک استاندارد بین المللی برای تعیین درجه حفاظتی سیستم های الکترونیکی در شرایط سخت محیطی چون گرد و غبار و نفوذ آب است.

فلزیاب دستی دینگ وی بنگ

این استاندارد اطلاعات بیشتری را درباره سطح حفاظتی یک وسیله نسبت به شرایط مختلف محیطی و در مقایسه با سایر وسایل الکترونیکی رائه میدهد. دو رقم اعداد بعد از عبارت IP، وجود دارد که شماره اول، نشان دهنده درجه حفاظت در مقابل نفوذ اجسام جامد چون گردو غبار است.

رقم دوم، نشان دهنده درجه حفاظت در مقابل ورود مایعاتی چون آب و یا رطوبت است. لازم به ذکر است که اگر بعد از عبارت IP ، حرف X باشد، یعنی این سیستم، هیچ وقاومتی در مقابل نفوذ گرد و غبار مایعاتی چون آب ندارد. با این حال، هنوز باید از پاشیدن آب به طور مستقیم به گریل بلندگو خودداری کنید و کل آشکارساز را در آب غوطه ور نکنید.

مدار ریزپردازنده فلزیاب دستی دینگ وی بنگ اجازه میدهد تا PRO-POINTER بدون نیاز به تنظیمات با حداکثر حساسیت کار کند. فلزیاب دینگ وی بنگ با داشتن چراغ قوه LED در شرایط تاریک و کم نورمیتواند به دید و همچنین دستیابی به موقعیت دقیق در مقیاس کوچک کمک کنند که فلزیاب های بزرگ نمیتوانند انجام دهند. این دستگاه میتواند به سرعت و با دقت سکه ها، نقره، جواهرات و طلا را پیدا کند.

 

مدل هشدارها فلزیاب دستی دینگ وی بنگ

فلزیاب دینگ وی بنگ دارای سه مدل هشدار صدا، لرزش یا هر دو مبباشد که اگر دکمه سوئیچ حالت را به مدت ۱ ثانیه فشار دهید، صدای هشدار کوتاهی شنیده میشود با این کار دستگاه از حالت صدا به حالت لرزش تغییر میکند حالا اگر کلید دوباره فشار داده شود و نگه داشته شود، به حالت صدا و لرزش میرود. اگر دوباره فشار داده شود، به حالت صوتی برمیگردد. و تا دفعه بعد که فلزیاب راه اندازی میکنید با همان تنظیمات شروع میشود.

 

مشخصات فنی فلزیاب دستی دینگ وی بنگ

برند :هونسن

نام مدل: PRO-POINTER

وزن: ۷ اونس. (۰٫۲ کیلوگرم)، با باتری

منبع تغذیه باتری

باتری: تک باتری ۹ ولت

وزن مورد ۷ اونس

ابعاد مورد L x W x H 22.9 x 5.1 x 5.1 سانتی متر

رتبه حفاظتی بین المللی IP65

فرکانس کاری ۶ کیلوهرتز

تشخیص فلز: هشدار صوتی و یا لرزش / یا هر دو

بالانس : اتوماتیک

خاموش شدن خودکار

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید و فروش فلزیاب ، تعمیر فلزیاب  ،

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

اینستاگرام فلزیاب غرب

درباره شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *