نماد جغد در گنج یابی

نماد جغد در گنج یابی

نماد جغد در گنج یابی و دفینه یابی: جغد حیوانی است که به عنوان شکارچی شب مشهور است. مکان زندگی جغد در بالای درختان و در غار ها میباشد. در تفسیر نماد جغد باید یه این نکته توجه کنید که در بیشتر موارد این نماد به عنوان نشانه اول محسوب میشود. در تفسیر این نماد و یا نماد های دیگر که به شکل جیوان هستند باید به خصوصیات آن حیوان نیز توجه کنید. جغد یک حیوان شوم است پس باید به این نکته توجه کنید که مسیر شما پر از تله میباشد. دفینه معمولا در فاصله ۵۰ تا ۱۰۰ متری نماد میشود.

نماد جغد در گنج یابی

نظرات مختلف در مورد نماد جغد در دفینه یابی

شکار زیر پای جغد:

اگر شما با نماد جغد که یک شکار در زیر پایش قرار داشت مواجه شدید باید در امتداد مسیر جغد حرکت کنید.

نگاه جغد:

اگر نماد جغد در گنج یابی شکار در زیر پایش نداشت باید به مسیر نگاه جغد دقت کنید، باید با یک صخره مواجه شوید. اگر به صخره مورد نظر خوب دقت کنید باید بر روی ان یک پلمپ پیدا کنید. اما همانطور که در بالا اشاره شد دفینه در این نماد دارای تله است و باید بسیار احتیاط کنید.

نماد جغد و درخت:

اگر در مسیر نگاه جغد درخت بلوط کهنسال وجود داشت، مفهوم آن وجود دو قبر است. شما باید به دنبال یک سنگ با نشان پرنده باشید، قبر و هدف دقیقا در زیر همان سنگ قرار دارد.

برای یک کاوشگر این اطلاعات می تواند یک سرنخ باشد. در طول تاریخ، نماد و نشانه جغد عقل و ذکاوت بوده است. از طرف دیگر در تاریخ یونان، نشانه شهر آتن،  نشانه جغد صلح، نماد و نشان از ذکاوت و استراتژی نیز می باشد. بعضی از سکه های نقره ای یونان باستان، عکس نماد و نشانه جغد وجود دارد.

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید گنج یاب ، تعمیر فلزیاب  ،

خرید و فروش فلزیاب تصویری ، خرید و فروش فلزیاب 

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

درباره شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *