نماد رخ در گنج یابی

نماد رخ در گنج یابی

نماد رخ در گنج یابی : نماد رخ انسان یا تصویر صورت انسان یکی از نماد های است که معمولا به ندرت دیده میشود. این نماد به صورت کلی نشان دهنده قبر و یک مقبره است. این نشان معمولا همراه با یک نماد دیگر پدیدار میشود.

نماد رخ در گنج یابی یکی از نماد های مهم در گنج یابی و  دفینه یابی است. نماد رخ یا صورت انسان معمولا به چند صورت دیده میشود. گاهی ممکن است این نماد ها در ابعاد بسیار بزرگ و در بالای کوه ها  و در ارتفاع ایجاد میشوند. ممکن است از تصویر انسان به عنوان نماد خزانه استفاده شود. گاهی نماد رخ برای نشان دادن ورودی یک مکان مهم یا معبد بکار میرفته است.

 

نماد رخ در گنج یابی

مفهوم نماد رخ انسان در گنج یابی

اگر نماد رخ انسان به صورت برجسته حک شده باشد، در این حالت مفهوم این نماد اشاره به یک مقبره است که معمولا در فاصله ۱۰۰ متری از نماد قرار دارد. اگر نماد دارای چشم بود در امتداد نگاه او به دنبال مقبره باشید.

اگر نماد رخ شما یک مرد بود باید به دستان نماد و اشاره به جهت خاص دقت کنید. اگر نماد شما رخ یک زن بود باید به چشمان نماد توجه کنید.

اگر با نماد انسان به صورت نقاشی مواجه شدید با روی خطوط نقاشی تمرکز کنید . زیرا خطوط راه را به شما نشان میدهند. در برخی مواقع نماد رخ در داخل یک غار دیده شده که مفهوم آن وجود یک اتاق دفن در داخل غار است. برای پیدا کردن مقبره و اتاق مخفی باید به چشمان نماد دقت کنید تا بتوانید محل قبر را پیدا کنید.

 

گاهی اوقات شما باید به دنبال نماد دوم باشید تا بتوانید به هدف خود برسید. اگر نماد دارای یک چشم باشد و نماد دومی که پیدا کردید یک کاسه باشد، شما باید به دنبال یک دره در اطراف نماد باشید. معمولا در آن سمت دره یک تپه یا تل وجود دارد گه دفینه در آن قرار دارد.

نماد رخ در گنج یابی

ولی اگر نگاه صورت به سمت آثار دوم باشد و آثار دوم به صورت بت حیوانی باشد باید مسیر چشمان حیوان را دنبال کرده و در آن سوی دره یا در روبروی آن دنبال دهانه غار بگردید که دفینه درون آن غار مدفون است. البته بستگی به بت حیوانی دارد که از چه حیوانی استفاده شده و هر حیوان نماد تله یا طلسم خاص خود است.

برای اینکه بتوانید در گنج یابی و رسیدن به هدف موفق باشید و علاوه بر تفسیر نماد به خیال راحت بتوانید به جستجو بپردازید . شما احتیاج به یک دستگاه فلزیاب متناسب با محل کاوش دارید برای این منظور میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان آنها استفاده نمایید .

 

نماد رخ در گنج یابی

 

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید و فروش فلزیاب 

خرید فلزیاب تصویری

خرید فلزیاب نقطه زن

خرید فلزیاب دستی

خرید ردیاب و شعاع زن

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

اینستاگرام فلزیاب غرب

درباره شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *