نماد عقرب در گنج یابی

نماد عقرب در گنج یابی

نماد عقرب در گنج یابی : این نماد یکی از نماد های بسیار کمیاب در ایران است، و به ندرت جستجوگران با آن برخورد میکنند. نشانه عقرب به معنی مرگ و قیامت و پس از ان است. این نماد معمولا به مقبره کشیش اشاره دارد. برای تفسیر این نماد باید به ویژگی عقرب که سمی بودن است توجه کرد. به همین دلیل اگر در هنگام جستجو این نماد به هدف رسیدید کاملا مراقب باشید زیرا قطعا هدف به سم آلوده شده است.

 

نماد عقرب در گنج یابی

تفسیر نماد عقرب در گنج یابی

اکثرا علامت عقرب در کف دره یا در مناطقی یافت میشود که غیر از چوپانها کسی آنجا رفت و آمد نمی کنند که در اینصورت باید منطقه را به طور کامل بررسی و نشان عقرب را حذف کرد که برای بررسی این کار می توان با کمک باستان شناسان متخصص و دستگاه طلایاب مناسب گنج را جستجو و نماد عقرب را حذف کرد لازم به ذکر است بدانید در صورت یافتن چنین علامت ارزشمندی شخص جستجوگر می تواند ثروت زیادی به دست آورد.

 

اگر علامت عقرب با نقش برجسته یا کشیدن روی سنگ ساخته شده باشد یعنی این علامت واقعی است در علامت عقرب اندام ها روی سنگ با بهترین جزئیات حک شده اند که اندازه عقرب به طور مستقیم با اندازه گنج آن بیان می شود دفن علامت عقرب چندان دور نخواهد بود اگر دو عقرب در کنار هم در منطقه وجود داشته باشند هدف دفن شده یکی از عقرب ها در زیر صخره بسیار نزدیک است.

خطرناکترین نماد عقرب

خطرناک ترین تله موجود شامل یک عقرب و خارهای کوچک تزریق شده با سموم مختلف است سم این خارها را نباید دست کم گرفت زیرا این سم در عرض چند ثانیه سیستم عصبی شما را در بر می گیرد و باعث حمله قلبی می شود پس نباید بدون دیدن جبهه خود در این اتاق قدم بگذارید.

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید گنج یاب ، تعمیر فلزیاب  ،

خرید و فروش فلزیاب تصویری ، خرید و فروش فلزیاب 

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

درباره شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *