نماد قیچی در گنج یابی

نماد قیچی در گنج یابی

نماد قیچی در گنج یابی یکی از نماد هایی است که نشان دهنده دو راه، یا دو دره، یا دو آب راه است که به هم متصل میشوند. شما برای یافتن دفینه باید محلی تلاقی را بررسی نمایید. بهتر است در این مواقع از دستگاه فلزیاب استفاده نمایید. شما در این جستجو باید سک درب ورودی را پیدا کنید. معمولا این ورودی با سنگگ های بزرگ به صورت منظم مسدود شده است.

فقط در زمان حفاری دقت نمایید نماد قیچی در گنج یابی معمولا با تله ریزشی همراه است. پس حتما در زمان حفاری دقت لازم را  انجام دهید تا از ضرر نالی و جانی جلوگیری نمایید.

 

نماد قیچی در گنج یابی

تفسیر نماد قیچی در گنج یابی

در تفسیر قیچی باید دقت کنید قیچی شما از کدام نوع است. اگر قیچی شما از نوع قیچی گوسفندی باشد، مفهوم آن وجود دفینه در غار است. اما اگر قیچی شما یک قیچی معمولی باشد، مفهوم آن وجود گنج در محیط باز است.

اگر قیچی یک تکه اش شکسته باشد یا کوتاه تر باشد نشانگر محل ورودی سه راهی است که معمولا دفینه دقیقا در محل ورودی می باشد و باید با دقت بررسی شود.

معمولا در نماد قیچی در گنج یابی در دو حالت گنج وجود دارد. یا باید دو مسیر وجود داشته باشد که پس از تقاطع اولیه به انتها منتهی می شوند ، این مسیرها را دنبال کنید و به مکان های پول قیچی برسید. جاده متقاطع یا عبور از آب به معنای تقاطع است ، اگر در اطراف آن جاده یا جریانی متقاطع وجود دارد ، باید در اطراف آنها بررسی انجام شود ، به ویژه توجه به ۲ تپه مقابل در تقاطع ها

مکانهایی که به شکل قیچی هستند وقتی از اینجا به عقب نگاه می کنید ، ۲ تپه را خواهید دید ، تپه بزرگتر تپه ای است که مقدار زیادی دفینه در آن پنهان شده است.

اگر قیچی دو نفره وجود داشته باشد ، این یک علامت بسیار پیچیده است و باید توسط افرادی که جغرافیا می دانند مطالعه شود.

تیغه پایین قیچی بلندتر است اگر نهر یا جاده ای وجود دارد ، به سمت بازوی بلند بروید در اینجا بزرگتر از ۲ تپه را مشاهده خواهید کرد.

 

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید گنج یاب ، تعمیر فلزیاب  ،

خرید و فروش فلزیاب تصویری ، خرید و فروش فلزیاب 

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

درباره شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *