نماد زین در گنج یابی

نماد زین در گنج یابی

نماد زین در گنج یابی و دفینه یابی : یکی از نماد های کم در دفینه یابی میباشد . این نماد که به صورت سنگ تراشیده شده است معمولا به اندازه خود زین واقعی است و کوچکتر نیست. در تفسیر این نماد معمولا نظرات مختلفی وجود دارد. ما در ادامه به بررسی معتبرترین نظریه کارشناسان در مورد نماد زین در گنج یابی و دفینه یابی میپردازیم .

 

نماد زین در گنج یابی

بررسی نماد زین در گنج یابی و دفینه یابی

یکی از نظراتی که در تفسیر این نماد وجود دارد به شما میگوید روی این نماد سوار شوید . مانند اینکه روی زین اسب نشسته اید به روبرو نگاه کنید . باید روبروی شما یک تخته سنگ بزرگ باشد . بالای سنگ بروید به جستجو بپردازید احتمالا با یک درپوش مواجه میشوید درپوش را بشکنید . احتمالا دفینه در زیر ان قرار دارد.

اگر شما بر روی زین نشستید و در روبروی شما سنگلاخی بود . باید با استفاده از یک فلزیاب در آن منطقه به دنبال دفینه باشید . برای انتخاب فلزیاب مناسب و یا مشاوره خرید میتوانید با شماره ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ تماس بگیرید .

ممکن است وقتی شما روی یک تخته سنگ بنشینید و نه یک سنگ بزرگ ببینید و نه یک محیط سنگلاخی . در این صورت شما باید معمولا باید در فاصله ۳ تا ۱۲ متری روبروی نماد زین را به دنبال یک سنگ غیر عادی و یا تپه خاکی کوچک باشید . باید زیر سنگ و یا تپه را مورد کاوش قرار دهید .

یکی دیگر نظرات هم که به بررسی آن میپردازیم اشاره به نشان اسب حکاکی شده دارد. اگر شما بر روی زین نشستید و پشت سر خود را نگاه کردید . باید یک نماد اسب حکاکی ببینید . در این صورت باید زیر پای اسب را کاوش کنید . ممکن است دفینه در آن محل باشد.

 

برای اینکه بتوانید در گنج یابی و رسیدن به هدف موفق باشید و علاوه بر تفسیر نماد به خیال راحت بتوانید به جستجو بپردازید . شما احتیاج به یک دستگاه فلزیاب متناسب با محل کاوش دارید برای این منظور میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان آنها استفاده نمایید .

 

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید گنج یاب ، تعمیر فلزیاب  ،

خرید و فروش فلزیاب تصویری ، خرید و فروش فلزیاب 

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

درباره شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *