ردیاب Gold Legend 2023

ردیاب Gold Legend 2023

شرکت Geo Geround آلمان یک گنج یاب حرفه ایی را بنام ردیاب Gold Legend 2023 را به بازار اراوه کرده است. این یک ردیاب برای افراد حرفه ایی و جستجوگران گنج میباشد. این ردیاب دارای ۵ سیستم جستجوی متفاوت میباشد. که هرکدام دارای امکانات و تنظیمات مختلف میباشد. در ادامه به بررسی سیستم های جستجو میپردازیم.

۵ سیستم های جستجو ردیاب Gold Legend 2023

دستگاه فلزیاب Gold legend شامل پنج سیستم جستجوی متنوع و یکپارچه می باشد. این سیستم ها برای شناسایی اهداف مدفون در زیر زمین، دانستن مکان دقیق آنها و تخمین عمقی که در آن قرار دارند را در اختیار کاربر قرار می دهد. پنج سیستم جستجوی موجود در ردیاب Gold Legend 2023 عبارتند از:

 1. سیستم برد بلند (Long Range System)
 2. سیستم حالت آزاد (Free Mode System)
 3. سیستم عمق هوشمند (Smart Depth System)
 4. سیستم یونی (Ionic System)
 5. سیستم بیونیک (Bionic System)

 

ردیاب Gold Legend 2023

۱ – سیستم برد بلند (Long Range System)

سیستم جستجوی برد بلند با فناوری جدید منحصر به فرد توسعه یافته است. این امر تشخیص اجسام فلزی عمیق و گنجینه های مدفون را از فواصل طولانی با گزینه های جستجوی سفارشی مانند خاک، نوع هدف و محدوده فاصله برای نتایج صحیح مطمئن تر تضمین می کند.

اصل عملکرد سیستم Long Range in Gold legend به تولید فرکانس های رادیویی و ارسال آنها از طریق دو آنتنی که در جلوی دستگاه نصب شده اند بستگی دارد. هنگامی که فرکانس های رادیویی تولید شده توسط دستگاه به هدف بالقوه برخورد می کند، ردیاب Gold Legend 2023 شروع به چرخش به سمت هدف در اطراف دسته می کند. قبل از شروع جستجو، کاربر باید چند گزینه را تعریف کند، از جمله:

خاک

این نوع خاکی است که در آن اهداف بالقوه جستجو می شود. انواع زیر وجود دارد: معدنی بالا، کم معدنی، معمولی، سنگی، شنی، سنگی، مرطوب.

هدف

این نوع هدفی را که کاربر می خواهد در منطقه اطراف جستجو کند، مشخص می کند. این یک گزینه مهم برای به دست آوردن بهترین نتایج است زیرا جستجو را بر روی یک نوع هدف خاص متمرکز می کند. ردیاب Gold Legend 2023  با ۱۱ نوع هدف از پیش تعیین شده از جمله: برنز، حفره، فلز مس، الماس، سنگ قیمتی، سنگ معدن طلا، گنج طلا، رگه های طلا، آهن، پلاتین، نقره

فاصله

فاصله جستجو برای اهداف را در جهت جستجو یا شعاع دایره اسکن دوربرد را بیان می کند و مقداری را می توان در محدوده بین ۰ تا ۳۰۰۰ متر انتخاب کرد.

عمق

این مقدار محدوده عمق جستجو را مشخص می کند که در آن اهداف می توانند جستجو شوند. کاربر می تواند مقادیر دقیق را در محدوده ۰ تا ۴۰ متر تعیین کند. پس از تنظیم تنظیمات قبلی، صفحه جستجو ظاهر می شود که شامل نشانگرهای بصری است که به کاربر کمک می کند، صفحه شامل عناصر زیر است.

بعد از تنظیم موارد بالا و شروع به کار باید به نکات زیر نیز توجه کنید. و موارد زیر را رعایت کنید.

شاخص تعادل: این نشانگر تعادل افسانه طلا را نسبت به افق نشان می دهد تا بهترین نتیجه را به دست آورید. این نشانگر باید روی علامت سبز قرار گیرد.

صفحه جستجو: این صفحه عملیات جستجوی فرکانس را توسط انیمیشن دایره سبز تغییر قطری نشان می دهد.

هدف انتخاب شده: نوع هدف انتخاب شده در سیستم.

۲ – سیستم حالت آزاد (Free Mode System)

سیستم حالت آزاد در اصل عملکرد ردیاب Gold Legend 2023 مشابه سیستم Long Range است. و بستگی به تولید فرکانس های رادیویی و ارسال آنها از طریق دو آنتن دارد.

تفاوت اینجا با سیستم قبلی این است که می توان مقدار دقیقی برای فرکانس جستجو برای مطابقت با نوع خاصی از فلز برای دقت بیشتر یا جستجو برای اهداف خاص تعیین کرد. خاک، فاصله، عمق .

مقادیر قبلی مانند سیستم Long Range تنظیم می شوند. پس از تنظیم تنظیمات قبلی، صفحه جستجو ظاهر می شود که شامل نشانگرهای بصری است که به کاربر کمک می کند، صفحه شامل عناصر زیر است.

نشانگر تعادل: این نشانگر تعادل دستگاه Gold legend را نسبت به افق نشان می دهد، برای گرفتن بهترین نتیجه باید این نشانگر روی علامت سبز قرار گیرد.

صفحه جستجو: عملیات جستجوی فرکانس را توسط انیمیشن دایره سبز تغییر قطر نشان می دهد.

مقدار فرکانس: نمایش مقدار فرکانس انتخابی.

۳ – سیستم عمق هوشمند (Smart Depth System)

سیستم Smart Depth یک سیستم منحصر به فرد در ردیاب Gold Legend 2023 است. استفاده از روش خاصی که شامل حرکت از محل هدف بالقوه و در دو جهت مختلف و انتظار تا حرکت بیش از ۷۰ درجه آنتن ها در هر بار می باشد. سپس دستگاه مقدار عمق هدف بالقوه را بر اساس آن تخمین می زند.

نکته: موقعیت هدف با روش ربع تعیین می شود که شامل ترسیم مربع کوچکی است که هدف در مرکز آن قرار دارد. این کادر با جستجو در سیستم جستجوی بلندمدت از چهار جهت و هر بار تنظیم یک خط فرضی برای تشکیل این مربع به دست می آید.

۴ – سیستم یونی (Ionic System)

سیستم جستجوی یونی بر اساس یک فناوری کاملاً جدید توسعه یافته است، که اولین در نوع خود در فلزیاب است و نشان دهنده پیشرفت بزرگی نسبت به سیستم سنتی قبلی است.

فناوری جدید امکان تشخیص دقیق میدان های یونی حاصل از اهداف فلزی مدفون در زیر زمین را فراهم می کند. که دریافت و پردازش دقیق سیگنال ها را تضمین می کند، با قابلیت کنترل برخی از تنظیمات سیگنال روی صفحه برای اطمینان از نتایج دقیق.

جستجوی میدان‌های یونی ناشی از اهداف بالقوه از طریق سنسور هوشمند انجام می‌شود که یک کاوشگر جستجوی ویژه با فناوری جدید برای جستجوی دقیق است و در یک درگاه ویژه در سمت جلوی واحد اصلی دستگاه نصب می‌شود.

هنگام انتخاب سیستم یونی در ردیاب Gold Legend 2023، صفحه جستجو دو نوار پیشرفت را نشان می دهد، اولین نوار در بالا، که قدرت سیگنال دریافتی از یک هدف فلزی مانند طلا یا آهن را منعکس می کند. نوار پیشرفت پایین قدرت سیگنال ناشی از فضای خالی زیرزمینی مانند تونل، قبر یا زیرزمین را بیان می کند. مقادیر به صورت مقادیر درصد و مربوط به فاصله از هدف، اندازه آن و محیط اطراف ارائه می شوند.

۵ – سیستم بیونیک (Bionic System)

سیستم جستجوی Bionic به روشی مشابه سیستم یونی کار می کند، اما تفاوت این است که در اینجا سیگنال های یونی از یک جسم فلزی خاص گرفته می شود. به عنوان مثال از یک سکه طلا، سپس جستجو به سمت گرفتن سیگنال های یونی شبیه به اجسام فلزی مدفون در زیر زمین در منطقه اطراف هدایت می شود.

به این معنی که در سیستم جستجوی یونی در ردیاب Gold Legend 2023، جستجو تصادفی و رایگان است، اما در سیستم بیونیک، جستجو بر اساس یک نوع هدف خاص بر اساس سیگنال های از پیش تعریف شده هدایت می شود.

نوع فلزی که باید جستجو شود در محیط اطراف با هدایت سنسور هوشمند به سمت نمونه ای از فلز مورد جستجو، به عنوان مثال، یک سکه نقره یا یک قطعه طلا تعیین می شود.

صفحه جستجو، در صورت جستجو توسط سیستم  Bionic، یک نشانگر دایره ای تغییر یافته را به رنگ سبز نشان می دهد و هنگامی که سیگنال هدف گرفته می شود، نشانگر با صدای صوتی از طریق بلندگوی داخلی دستگاه به رنگ قرمز تغییر می کند.

 

 

ردیاب Gold Legend 2023

برنامه نرم افزاری با کاربری آسان

برنامه نرم افزار استفاده شده ردیاب Gold Legend 2023 با یک کاربر گرافیکی جذاب طراحی شده است تا با طراحی مدرن و یک طرح رنگ ثابت بر اساس یک سیستم منوی واحد با تب های مختلف برای تنظیمات و نمادهایی که هر گزینه و تنظیمات را بیان می کند، رابط کاربری داشته باشد. این امر انتخاب گزینه‌های مختلف برای سیستم‌های جستجوی مختلف را برای کاربر آسان‌تر می‌کند.

تنظیمات نرم افزاری ردیاب Gold Legend 2023

رابط دستگاه Gold legend همچنین شامل گزینه هایی برای سفارشی کردن مجموعه ای از تنظیمات کلی است که عبارتند از: زمان و تاریخ – تنظیمات صفحه نمایش دستگاه مانند روشنایی – تنظیمات صدای دستگاه و کلیدها – تغییر زبان برنامه – نمایش اطلاعات عمومی مانند شماره سریال و موارد دیگر. .

مشخصات فنی ردیاب Gold Legend 2023

 • پردازنده(CPU)   ARM
 • فرکانس۷۲ مگاهرتز
 • حافظه SD با ظرفیت ۲ گیگ
 • صفحه نمایش TFT LCD HMI 3.5 اینچی، وضوح ۴۸۰ X 320
 • نور پس زمینه
 • صدا اسپیکر + هدست
 • نوع جک ۳٫۵ میلی متر
 • بلندگو داخلی ۳  وات
 • شارژر     ۱۰۰ – ۲۲۰ ولت ۵۰ / ۶۰ هرتز
 • خروجی   ۵ ولت – ۲٫۵ آمپر
 • باتری       لیتیوم یون
 • ورودی     ۵ ولت – ۲٫۵ آمپر
 • ظرفیت     ۹۶۰۰ میلی آمپر
 • لیزر         ۶۵۰ نانومتر / ۵ مگاوات
 • لرزش      آره
 • درجه حرارت دمای عملیات     ۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد
 • بسته         ۴۰۰ میلی متر X 300 میلی متر X 160 میلی متر
 • وزن         ۳۲۰۰ گرم
 • زبان انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، روسی، ایتالیایی، عربی، فارسی.

 

تجهیزات داخل بسته بندی ردیاب Gold Legend 2023

 1.  واحد الکترونیکی اصلی
 2.  سنسور هوشمند
 3.  واحد دسته بی سیم
 4.  آنتن های RF
 5.  شارژر
 6.  راهنمای کاربری
 7.  کارت گارانتی

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید و فروش فلزیاب ، تعمیر فلزیاب  ،

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

اینستاگرام فلزیاب غرب

درباره شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *